KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14509443
nr 1450 9443
Nutida konstnär. Gamla Stan. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x50cm, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:52:06
20/2 14:43:12
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm